ترکيه براي هميشه مرزهاي خود را بست؟

خبر تکان دهنده‌اي مي‌تواند باشد که هرکسي با شندينش دچار ترس و اضطراب شود. مخصوصا افرادي که اقامت کاري و تحصيلي ترکيه را دارند و به دليل شيوع ويروس کرونا به کشور خود بازگشته و اکنون در پشت مرزهاي بسته اين کشور گرفتار شده‌اند.


به راستي چه عاملي باعث شده که ترکيه مرزهاي خود را بسته نگه داشته است؟ آيا ويروس کرونا عامل اصلي است؟ يا واقعا ترکيه مرزهاي خود را بسته است؟
در روزهاي کرونايي که همه در سراسر جهان با اين ويروس دست و پنجه نرم مي‌کنند، افرادي در فکر سلامتي خود و عزيزانشان هستند و تلاش مي‌کنند تا با رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي حقوق شهروندي خود را تکميل کنند اما از سوي ديگر کساني هستند که اين پروتکل‌ها را ناديده گرفته و در پي خوشي و سفر هستند.
ماجرا را نمي‌توان به اين گونه يک طرفه ديد شايد ما هم جاي اين افراد باشيم سعي مي‌کنيم سريع برگرديم. سرمايه‌گذاري که کرده‌ايم يا شغلي که پيدا کرده‌ايم، ترس از دست دادنش هرکسي را به هول و ولا مي‌اندازد.
در اين بين قضيه‌اي مطرح مي‌شود به اسم شهروندان دو تابعيتي که در کشور ما نيز وجود دارند و در طول سال به خاطر مسائل شغلي، تحصيلي و يا عاطفي در رفت و آمد هستند و حتي شايد نصف سال را ترکيه و نصف سال را ايران باشند.
شرکت مسافرتي آذرگشت ملکي جهت سهولت در کارهاي مشتريان با تعبيه سيستم رزرواسيون آنلاين و انجام غيرحضوري کارها اعم از خريد بليط هواپيما داخلي و خارجي ، 

صدور گواهينامه بين‌المللي و همچنين انجام امور مربوط به ويزاي کشورهايي که سفارتشان نصف و نيمه يا کامل باز شده، خدمات ويژه‌اي ارائه مي‌دهد.
ضمن اينکه به دليل مراجعه حضوري مشتريان عزيز نيز اين مجموعه با رعايت کامل پروتکل‌هاي بهداشتي و ضدعفوني کردن محيط، خيالي آسوده را براي شما به ارمغان آورده تا به راحتي کارهاي سفرتان را انجام دهيد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تصفيه آب اپوکسي کار ايوان سبز anilpouria توليد محتوا دنیای از خوشمزه ها pavilion مووينه حکيم زين العابدين عسکري لشت نشايي گيلاني دانلود پایان نامه - مقاله - تحقیق